מוסך ברמת השרון

מוסך ברמת השרון

אם אתם מאזור השרון ואתם מחפשים מוסך שמעניק לכם שירות איכותי, עבודה יסודית ומקצועית וטיפול ללא פשרות- מרכז שרות אריה הוא ללא ספק אחד המוסכים המובילים ברמת השרון.

בזכות המקצועיות

אנחנו במרכז שרות אריה כחלק מאמנת השירות שלנו, דוגלים במקצועיות ברמה גבוהה. לכן, לא משנה מהי הסיבה שבגינה נכנסתם למוסך: בעיית חשמל ברכב, תקלה במערכת הקירור, תיקוני פח או תיקוני צבע, טיפול 10,000 לרכב או טיפולים שוטפים. אצלנו תזכו לטיפול מסור יסודי ומקצועי.

מכשור מתקדם לטיפול מהיר ויעיל

זמן הוא מצרך יקר ערך, במיוחד כאשר הרכב שלכם נכנס למוסך. בין אם רכבכם נכנס לטיפול או בין אם לתיקון, ההתנהלות בלעדיו עשויה לשבש את מהלך יומכם. לכן, ברשותנו ציוד חדיש ומתקדם המסייע למכונאי הרכב שלנו לבצע דיאגנוסטיקה מדויקת לכל תקלה ברכבכם ובכך גם לפתור אותה במהירות הרבה ביותר.

מקפידים על השירות

לנו חשוב מאוד להעניק לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר, כי שירות טוב הוא נכס יקר ערך. אנו יודעים כי אין דבר טוב יותר מלקוח מרוצה.
לקוח מרוצה ייצא שמח מהמוסך, ואף יפזר את השמועה וימליץ על המוסך שטיפל ברכבו, וכך יוצא שכולם יוצאים נשכרים משירות טוב המלווה במקצועיות.

כמוסך מוביל ברמת השרון, חשוב לנו להעניק ללקוחותינו שרות יוצא דופן ובלתי נשכח. אנו עושים זאת באמצעות שירותים נלווים שבאים לחסוך ללקוחותינו זמן וגם כסף.

שירות איסוף רכב מהלקוח

אנחנו מבינים כי לפעמים אין ללקוח זמן להתחיל ולעשות סיבובים מיותרים מהבית אל המוסך ומהמוסך שיאספו אותו הביתה או למקום העבודה. בדיוק לשם כך אנו מעניקים שרות איסוף לרכב מאזורים מסוימים הקרובים למוסך ובכך מאפשרים לכם להתנהל בחופשיות.
השירות ניתן בטיפולים המבוצעים במוסך כגון:
העברת טסט, טיפול 10,000, טיפולי פחחות, טיפול צבע ועוד.
בכך אנו חוסכים לכם זמן יקר והתרוצצות מיותרת עם רכבכם.

שירות העברת טסט

שירות נוסף שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו הוא שרות העברת טסט. אנו אוספים את הרכב מבית הלקוח (מאזור רמת השרון, הרצליה ובחלקים מסוימים מפ"ת וצפון תל אביב) ודואגים שרכבכם יעבור טסט. בנוסף, אנו דואגים גם להחזיר את רכבכם לביתכם לאחר שעבר את הטסט. כך נחסך לכם זמן, כאב ראש, מתח ולא מעט לחץ מיותר.

שירות רכב חלופי

רכבכם נפגע והוא נכנס לטיפול פחחות וצבע? אנו מעניקים לכם שרות רכב חלופי כך שתוכלו להמשיך ולהתנייד ללא קושי, גם כאשר רכבכם נמצא בטיפול במוסך, ועד לסיום התיקון.

אילו שירותים אנו מספקים

מרכז שרות אריה מעניק לכם מגוון רחב של שירותים

  • מכונאות רכב ודיאגנוסטיקה
  • שירות מיזוג אוויר לרכב
  • טיפולי חשמל לרכב
  • פחחות לרכב
  • צבע לרכב בתנור
  • תוספים נלווים ואביזרים לרכב
  • ועוד…

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות איכותי, מקצוענות ללא פשרות ומעל ל55 שנות וותק וניסיון בתחום, עם מחירים משתלמים ביותר.
לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר 03-6049025